About

Firma HarrisDent jest prężnie rozwijającą się placówką medyczną istniejącą na tyskim rynku od 1992 roku. Obecnie Zespół HarrisDent liczy pięciu lekarzy stomatologów, anestezjologa, trzy asystentki oraz dwie recepcjonistki. Każda z pracujących osób jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie.

Jesteśmy zgranym Zespołem osób, dla których nadrzędną wartością jest bycie profesjonalnym w każdej sferze naszych działań. Nie skupiamy się tylko na przedmiotowym podejściu do wykonywanych działań, ale w każdym pacjencie widzimy osobę, której pragniemy pomóc i sprostać jej oczekiwaniom. Bardzo cenimy dobre i otwarte relacje z naszymi pacjentami, dzięki czemu możemy w trakcie procesu leczenia zbliżyć się na tyle, by zaproponować najbardziej spersonalizowany plan działań medycznych.

Cenimy trwałość i rzetelność. Są to wartości, którymi się kierujemy zarówno w pracy jak i życiu prywatnym.
Otoczenie w którym pracujemy i przebywamy ma duży wpływ na to jak się w nim czujemy. Pragniemy aby atmosfera w naszym gabinecie była budowana zarówno poprzez miłe i szczere relacje międzyludzkie jak również przez wystrój wnętrz. Szczególnie cenimy sztukę, dlatego w naszym gabinecie eksponujemy prace malarskie Haliny Wojtowicz-Szczepaniak, młodej i dynamicznie rozwijającej się tyskiej artystki malarz, będącej jednocześnie istotną częścią zespołu HarrisDent, pełniąc funkcję menedżerki ds. promocji i rozwoju. Po raz kolejny okazuje się, że sztuka i biznes mogą doskonale się uzupełniać.

 

Lekarze

Lek. dent.
Bożena Harris

Lek. dent.
Katarzyna Kawka-Suchoń

Lek. dent.
Anna Gola

Lek. dent
Karol Kurcok

 

Personel

mgr sztuki
Halina Wojtowicz-Szczepaniak

higienistka stom.
Joanna Kurcok

higienistka stom.
Aneta Kotlarz

higienistka stom.
Irena Boruta

recepcjonistka
Magdalena Kułaga

recepcjonistka
Joanna Owczarz

recepcjonistka
Sylwia Jureczko